4sport.ua - Профессионально о спорте

Спортивный портал. Все спортивные события и результаты на 4sport.ua

Previous Entry Share Next Entry
НОК вшанував тріумфаторку спортивного року
4sport
 
Олімпійський 2010-й рік був багатий на спортивні події й залишив у синьо-жовтій скарбничці суттєвий медальний доробок. 35 нагород привезли юні українські атлети з перших Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, 43 медалі їхні дорослі колеги здобули на чемпіонатах Європи, 13 – на чемпіонатах світу. Втім, лише одній вітчизняній спортсменці минулоріч підкорилась найвища сходинка п’єдесталу пошани світової першості в олімпійських номерах програми – і саме це вагоме досягнення принесло їй звання найкращої спортсменки року за версією Національного олімпійського комітету України.

Сьогодні героїня спортивного 2010-го Олімпійська чемпіонка і призерка Ігор, чемпіонка та призерка чемпіонату світу з веслування на байдарках Інна Осипенко-Радомська отримала заслужені нагороди. Нагадаємо, у серпні минулого року в польському місті Познань спортсменка здобула «золото» на 500-метрівці та «срібло» на 200-метрівці в змаганнях одиночок. До речі, остання дистанція за два роки на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні дебютуватиме в олімпійській програмі.

Привітавши найкращу спортсменку року із визнанням, президент НОК України Сергій Бубка побажав Інні продовжити свою переможну ходу й поповнити колекцію нагород олімпійською медаллю лондонського дизайну.

«Приємно, що Інна – не лише успішна спортсменка, а й людина з активною життєвою позицією. Нещодавно її було обрано до складу Комісії атлетів НОК України – вірю, що досвід Інни стане корисним і вона багато буде робити для розвитку спорту й поза спортивними аренами», – додав головний олімпієць країни.

У свою чергу, лауреатка спортивного 2010 року подякувала Національному олімпійському комітету та особисто його президенту за нагороди та постійну надійну підтримку. «Дуже добре, що існують такі номінації, як найкращий спортсмен місяця й року. Мене, як напевно й усіх спортсменів які ставали їхніми лауреатами, це визнання мотивує й надалі тримати високу планку в спорті й у житті та прагнути нових перемог», – зазначила Інна Осипенко-Радомська.

Успіхи Інни, відмітив Сергій Бубка, великою мірою є й досягненням її особистого наставника та чоловіка Дмитра Радомського, якого було визнано найкращим тренером 2010 року. Подякувавши Дмитру за професіоналізм та майстерність, президент НОК побажав сімейному та спортивному тандему Радомських нових успіхів та здобутків.

Окремі слова подяки Сергій Бубка адресував тренерському складу та керівництву Федерації каное України, зокрема, її президенту Юрію Маслачкову.

«Сподіваюсь, ті чудові традиції, які склалися в цьому виді спорту, будуть продовжуватись і приносити нову й нову славу Україні», – зазначив головний олімпієць країни.


источник: НОК України

все новости гребли...

?

Log in